sleepless in Warsaw

REKLAMACJE

Reklamacje mogą być uciążliwe. 

Zrobiliśmy co w naszej mocy, by ułatwić Ci  ten proces.

NA CO MUSISZ ZWRÓCIĆ UWAGĘ

 1. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z ustawą z 27 VI 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).
 2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane będą jedynie na podstawie protokołu reklamacyjnego sporządzonego w obecności doręczyciela. Jeśli przesyłka budzi obawy o kompletność zawartości (np. posiada uszkodzenia, nacięcia) można odmówić jej odbioru i zgłosić ten fakt kurierowi. Należy uzyskać pisemne potwierdzenie iż odmowa odbioru nastąpiła w wyniku uszkodzenia przesyłki.
 3. Sklep Internetowy nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdarzeń losowych, na które nie miał wpływu, a które uniemożliwiły lub utrudniły wykonanie umowy (pożar, powódź, itp).
 4. Reklamacja powinna zostać zgłoszona niezwłocznie i najpóźniej przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową.
 5. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu Towaru.
 6. W przypadku uzasadnionej reklamacji, po jej uznaniu, Towar uszkodzony zostanie naprawiony albo wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny Towaru albo obniży cenę Towaru albo też, stosownie do decyzji Klienta, zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie Towary. W przypadku wymiany Towaru na inny, jeżeli cena nowego Towaru będzie wyższa od ceny zwracanego – Klient zobowiązany jest dopłacić różnicę, jeśli cena nowego Towaru będzie niższa od ceny zwracanego – Sprzedający zobowiązany jest zwrócić różnicę. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków realizowany jest na kartę.
 7. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie Towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji i zwrotu Towaru.
 8. Reklamacji nie podlegają: naturalne zużywanie się Towarów, przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia, itp.).

PROCES REKLAMACJI

 1. Zgłoś chęć  reklamacji  poprzez wypełnienie formularza Google https://forms.gle/77ycc4nZ3E1vgrun7 *
 2. Wyślij towar podlegający reklamacji.

* jest to nasz rekomendowany formularz zwrotu. W regulaminie  znajduje się również formularz ustawowy. 

POLSKA 

INPOST 

 • Przejdź na stronę  szybkiezwroty.pl/sleeplessinwarsaw i wypełnij wymagane dane.
 • Poczekaj na potwierdzenie i kod. Otrzymasz sms i e-mail z kodem, dzięki któremu nadasz paczkę w Paczkomacie. Kod zwrotu ważny jest 72h.
 • Przygotuj paczkę. Usuń starą etykietę, jeśli używasz tego samego pudełka, w którym otrzymałeś zamówienie. Na kartonie umieść kod zwrotu.
 • Nadaj paczkę w Paczkomacie. Udaj się do wybranego paczkomatu. Na ekranie Paczkomatu wybierz opcję “Chcę wysłać paczkę”, następnie podaj otrzymany wcześniej kod. Umieść paczkę w skrytce. Gotowe! 
 • W przypadku uznania reklamacji, koszt zwrotu reklamowanego towaru,  pokrywany jest przez sleepless in Warsaw. Jednocześnie jeśli chcesz abyśmy wymienili reklamowany produkt na nowy,  wyślemy go do Ciebie na nasz koszt. 

SAMODZIELNIE

Wyślij towar podlegający reklamacji  samodzielnie na adres: 

sleepless in Warsaw s.c

ul. Warszawska 22

05-092 Łomianki

tel: 501 62 55 62

email:  hello@sleeplessinwarsaw.com

Koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient.  W przypadku uznania reklamacji, koszt przesyłki zwrotnej zostanie zwrócony. W przypadku wymiany towaru na nowy,  nowy towar zostanie przesłany do klienta na koszt sleepless in Warsaw.  

 

EUROPA

 

Wyślij towar podlegający reklamacji  samodzielnie na adres: 

sleepless in Warsaw s.c.

ul Warszawska 22

05-092 Łomianki

tel: 501 62 55 62

email:  hello@sleeplessinwarsaw.com

Koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient.  W przypadku uznania reklamacji, koszt przesyłki zwrotnej zostanie zwrócony. W przypadku wymiany towaru na nowy,  nowy towar zostanie przesłany do klienta na koszt sleepless in Warsaw.  

Austria

40 pln

Litwa

25 pln

Belgia

40 pln

Luksemburg

40 pln

Bułgaria

50 pln

Łotwa

25 pln

Chorwacja

70 pln

Niemcy

25 pln 

Czechy

25 pln

Portugalia

50 pln

Dania

40 pln

Rumunia

40 pln

Estonia

40 pln

Słowacja

25 pln 

Finlandia

70 pln

Słowenia

40 pln

Francja

50 pln

Szwecja

40 pln

Grecja 

70 pln

Wielka Brytania

300 pln

Hiszpania

50 pln

Węgry

25 pln

Holandia

50 pln

Włochy

50 pln

Irlandia

40 pln

  
Hej! Podaj adres email a powiadomimy Cię, gdy znowu będzie dostępny.